Nech svet vie o Slnečnom festivale

Takto sme volali do sveta, že už tento týždeň bude Slnečný festival.


Buwko a Sniwko na filmovú nôtu

Divadlo ZáBaVKa prináša druhú edíciu dobrodružstiev Buwka a Sniwka, teraz na filmovú nôtu. V premiére dokonca ako organizované predstavenie pre seneckých školákov priamo v priestoroch jednej zo seneckých základných škôl!


Hurvínek a kúzelné múzeum

Legendárni hrdinovia, ktorých dobre poznáte, prichádzajú v animovanej komédii pre celú rodinu.


Máme spot na Rádiu Vlna

Náš mediálny partner Rádio Vlna nám pripravil aj rádiový spot. Už ste ho počuli v éteri?


Divadlo ZnudyĽudu pozýva na Slnečný festival 2017

Senecké divadlo ZnudyĽudu pozýva na Slnečný festival, na ktorom uvedie premiéru svojej ďalšej hry „Zamračené miestami vratka“.


Dielničky so Šidielkom

Veľkému záujmu sa po oba minulé ročníky tešili dielničky, ktoré robilo OZ Šidielko. Nechýbajú ani tento rok a keďže vstupenky na ne si je potrebné kúpiť, ponáhľajte sa, aby sa Vám ušlo miesto.


Máme trailer na Slnečný festival 2017, pozrite si ho

Atmosféru Slnečného festivalu je ťažké zachytiť na fotografiách či videách, musíte prísť osobne. Ale možno toto naše video vás naladí a dátumy 8. a 9. septembra 2017 si už naisto poznačíte do kalendára, že vtedy do Senca jednoducho musíte prísť.


Škaredé káčatko je osvedčená klasika

Pouličná inscenácia pre deti od 4 rokov o tom, aké je to byť „iný“? A akú váhu majú slová? Môžeme svojím konaním ovplyvniť život ľudí okolo nás? Ako? To vám prezradí pouličná inscenácia plná hravosti i humoru pre deti od 4 rokov, na motívy slávneho dánskeho rozprávkara H. Ch. Andersena a jeho svetoznámej rozprávky o škaredom káčatku, z ktorého sa jedného dňa stala krásna

Čítať ďalej


Slávnostné otvorenie festivalu v podaní ZnudyĽudu

Slávnostné otvorenie Slnečného festivalu 2017 zabezpečí domáci divadelný súbor ZnudyĽudu s premiérou hry „Zamračené miestami vratka DPH“.


Zverejňujeme celý program Slnečného festivalu 2017

Konečne máme hotový celý program Slnečného festivalu, a tak si môžete vybrať predstavenia, ktoré chcete vidieť.